SESJE

Wróć do siebie i odzyskaj swoją duchową moc

Shamanicum - TATUAŻE

Serdecznie zapraszam na sesje szamańskiego uzdrawiania, które mogą przynieść rewolucyjne zmiany w Twoim życiu.

Jeśli chcesz poznać się na nowo, odnaleźć siebie, uwolnić od blokad i otworzyć się na nowe doświadczenia, odkryć ukryte potencjały, uwolnić się od negatywnych energii, nawiązać kontakt z duchami, odnaleźć swoje miejsce mocy, imię czy symbol mocy i jeszcze silniej połączyć się z naturą, to serdecznie zapraszam.

Moje sesje są przeznaczone dla osób, które chcą zmiany w życiu i są na to gotowi, którzy pragną rozwijać swoją duchowość, uwolnić się od negatywnych emocji, znaleźć wewnętrzny spokój i harmonię, a także odkryć swoją prawdziwą naturę.

RODZAJE SESJI

Sesje ze mną za każdym razem są inne, gdyż do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Po usłyszeniu Twojej historii i tematu z jakim chcesz pracować, pytam moich duchowych przewodników o najlepszą metodę pracy by przyniosła ona jak największe korzyści na dany czas.

Może to być odzyskanie duszy, oczyszczanie blokad, usuwanie klątw, łączenie z duszą i darami duszy, ceremonie, rytuały, składanie ofiar, karmienie duchów, odprowadzanie dusz zmarłych, połączenie z przodkami, wizualizacje, podróże do Drzewa Życia i wiele innych.

Podczas sesji często klient mierzy się z trudnościami i ciężkimi emocjami, wiedz, że jestem na to przygotowana i oferuję pełne wsparcie, zrozumienie, brak oceny i bezwarunkową miłość.

W mojej pracy wykorzystuję tradycyjne narzędzia szamańskie, takie jak bębny, grzechotki, pióra, kadzidła, zioła, a także gongi, misy i dzwonki. Pracuję także z duchami żywiołów i siłami natury w tym roślin i zwierząt.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na sesję, która zmieni Twoje życie. ​

Odzyskiwanie Duszy

Z szamańskiego punktu widzenia jedną z przyczyn chorób jest utrata części duszy, która w wyniku przeżytych traum ulatuje w różne miejsca, by człowiek mógł przetrwać ogromny szok związany z dramatycznym wydarzeniem.

Po wysłuchaniu Twojej historii i uzyskaniu zgody swoich przewodników duchowych oraz zgody Twojej duszy wyruszam w podróż przy bębnie by ją odnaleźć i sprowadzić z powrotem do ciała.

Odzyskiwanie Duszy Organów

Jest to inna forma odzyskiwania duszy, którą stosuje się kiedy jakaś część naszego ciała, jakieś narządy wewnętrzne, organy czy układ jest osłabiony, zaatakowany chorobowo, został usunięty lub działa nieprawidłowo.

Po wysłuchaniu Twojej historii i uzyskaniu zgody swoich przewodników duchowych wyruszam w podróż przy bębnie by odnaleźć duszę i sprowadzić z powrotem do danego organu by funkcjonował prawidłowo.

Odzyskiwanie Duszy Miejsc

Jest forma odzyskiwania duszy, którą stosuje się w przypadku miejsc, domów, instytucji, gdzie czujemy, że nie ma już wspierającej energii, kiedy coś się psuje lub kiedy przestaje działać instytucja powołana w jakimś konkretnym celu.

Kiedy tak się dzieje udaję się w podróż przy bębnie, żeby odszukać zaginioną duszę i przywrócić ją z powrotem do miejsca, domu czy instytucji.

Dary Duszy

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie po co tutaj jesteś, jaki jest sens życia, jeśli stoisz na rozdrożu, czujesz się zagubiony, to jest to odpowiednia technika dla Ciebie.

Jest to potężna i często głęboko poruszająca sesja, która pomaga zrozumieć siły i talenty, które nas napędzają, oraz łączy z przesłaniem własnej duszy, symbolem i duchowym imieniem.

Ekstrakcja

Metoda ekstrakcji jest stosowana w przypadku, gdy klient cierpi na blokady energetyczne, choroby lub negatywne energie, które przeszkadzają w pełnym wykorzystaniu jego potencjału i zdrowia.

Sesja polega na usuwaniu blokujących energii, energetycznych przedmiotów, myślo-kształtów, klątw, nawyków lub choroby z ciała pacjenta.

Psychopompus

To praktyka szamańska, która ma na celu prowadzenie duszy zmarłej osoby do świata duchowego.

Psychopomp to „przewodnik dusz”, pośrednik lub przewodnik duchowy, który pomaga duszy przejść na drugą stronę, aby znalazła spokój i odnalazła swoje miejsce w zaświatach. Udziela także pomocy umierającym, oraz odprowadza dusze zmarłych, które utknęły pomiędzy światami.

Zwierzęta Mocy

Rolą Zwierzęcia Mocy jest utrzymywanie zdrowia, zarówno fizycznego, emocjonalnego jak i psychicznego swojego towarzysza, oraz dawanie wskazówek i wsparcia.

Jeśli pragniesz poznać swoje Zwierzę Mocy i pracować z nim, zgłoś się na sesję pozyskania swojego duchowego opiekuna.

Medycyna Bębna

To spotkania indywidualne skierowane dla osób, które posiadają swój bęben i chcą pogłębić z nim swoją relację.

Nauczyć się technik wzmacniania bębna, dowiedzieć się jak skutecznie z nim pracować, diagnozować, skanować, usuwać negatywne myśli, emocje, blokady w ciele i wiele innych technik pracy z tym niezwykłym instrumentem.

Medycyna Kręgu

Medycyna Kręgu nieustannie pomaga mi uzdrawiać kobiece rany i doświadczać wzajemnego wsparcia, braku oceny i swobodnego wyrażania swoich emocji.

Z wielką radością podzielę się z Tobą zasadami i  naukami kręgu, nauczę Cię jak trzymać bezpieczną i pełną mocy przestrzeń dla kręgów i ceremonii.

Spotkania przy Kartach

Każdy z nas, na różnych etapach swojego życia spotyka się z uniwersalnymi archetypami. Stanowią one skarbnicę wiedzy o nas samych, o sposobie życia, o żywiołach, temperamentach i sytuacjach życiowych w jakich możemy się znaleźć.

Karty zawsze stanowią dla mnie punkt wyjścia do rozmowy, do zgłębiania się w to, co ukryte, co podświadome, co może być dla Ciebie drogowskazem i kolejnym etapem na ścieżce samopoznania.

CENA I MIEJSCE

Sesja ze mną trwa ok 2 godziny i kosztuje 350zł. Bardzo lubię robić sesje na żywo w swojej pracowni artystycznej Portal Mocy w Makowie Podhalańskim. Jeśli jesteś z daleka istnieje także możliwość noclegu w pokoju gościnnym. Możemy także zrobić sesję on-line przez Messenger czy What’sup.