Dary Duszy

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie po co tutaj jesteś, jaki jest Twój sens życia, jeśli stoisz na rozdrożu, czujesz się zagubiony, to jest to odpowiednia technika dla Ciebie.

Wiele informacji, które docierają do nas poprzez szamańskie uzdrawianie, ujawnia, jak duchy nas widzą, natomiast technika Darów Duszy (Soul Remembering) ujawnia jak postrzegamy nasz własny cel (przeznaczenie) z duchowej perspektywy.

Jest to potężna i często głęboko poruszająca sesja, która pomaga zrozumieć siły i talenty, które nas napędzają, oraz łączy z przesłaniem własnej duszy, symbolem i duchowym imieniem.

Na czym polega sesja?

Metodę Soul Remembering opracowaną przez Sandrę Ingerman, nauczyłam się od jej uczennicy Evy Ruprechtsberger, która jest moją mentorką na szamańskiej ścieżce.

W Twoim imieniu, przy dźwiękach szamańskiego bębna, udaję się do miejsca gdzie spotykam Twoją duszę sprzed wcielenia. Proszę, aby ujawniła mi swój cel, powody, dary, umiejętności i zasoby na to życie. Proszę też o symbol i imię mocy, gdyż nadaje to dodatkowej głębi i pozwala na większe zrozumienie całości przekazu.

Kiedy otrzymam potrzebne informacje, zwracam energię z powrotem do Twojego fizycznego ciała, aby Cię wzmocniła i pomogła w procesie samouzdrawiania. Wdmuchuję powierzony symbol w Twoje ciało. Po czym następuje czas na poczucie tej energii i integrację. Od tego momentu możesz prosić o wskazówki jak wcielić otrzymane dary w życie, by cieszyć się jego pełnią.

Zdarza mi się także tatuować bądź malować otrzymany symbol, tak by móc go kontemplować i oglądać na dalszych etapach swojego życia, gdyż z czasem mogą się ujawniać jego głębsze znaczenia.

Sesja ze mną trwa ok 2 godziny i kosztuje 350zł. Bardzo lubię robić tą sesję na żywo w swojej pracowni artystycznej Portal Mocy w Makowie Podhalańskim. Jeśli jesteś z daleka istnieje także możliwość noclegu w pokoju gościnnym. Możemy także zrobić tą sesję on-line przez Messenger czy What’sup. 

WAŻNE -przed sesją proszę przeczytaj artykuł Technika Odzyskiwania Duszy.

Jeśli interesuje Cię takie spotkanie, to zapraszam do kontaktu.