Dusza Organów

Odzyskiwanie duszy organów (Organ Soul Retrieval) to inna forma odzyskiwania duszy, którą stosuje się kiedy jakaś część naszego ciała, jakieś narządy wewnętrzne, organy czy układ (np. moczowy, limfatyczny) jest osłabiony, zaatakowany chorobowo, czy w ogóle go nie mamy (wycięcie wyrostka robaczkowego, macicy itp.) lub działa nieprawidłowo (np. kiedy nie potrafimy kochać, czuć sercem). 

Na czym polega sesja?

Metodę Organ Soul Retrieval opracowaną przez Sandrę Ingerman, nauczyłam się od jej uczennicy Evy Ruprechtsberger, która jest moją mentorką na szamańskiej ścieżce.

W Twoim imieniu, przy dźwiękach szamańskiego bębna, wraz ze swoimi przewodnikami po świecie duchowym, udaję się do miejsca gdzie otrzymuję całkowicie zdrowy organ. Kiedy go otrzymam wdmuchuję go do Twojego fizycznego ciała. Wraz z nim przychodzi jakiś dar, lub talent, który realizujemy potem w swoim życiu. Po wdmuchaniu duszy organu jest moment skupienia, by poczuć powracającą energię. Po minimum 24 godzinach od sesji należy odbyć podróż integrującą to doświadczenie.

Sesja ze mną trwa ok 2 godziny i kosztuje 350zł. Bardzo lubię robić tą sesję na żywo w swojej pracowni artystycznej Portal Mocy w Makowie Podhalańskim. Jeśli jesteś z daleka istnieje także możliwość noclegu w pokoju gościnnym. Możemy także zrobić tą sesję on-line przez Messenger czy What’sup.

WAŻNE -przed sesją proszę przeczytaj artykuł Technika Odzyskiwania Duszy.

Jeśli interesuje Cię takie spotkanie, to zapraszam do kontaktu.