WARSZTATY

Wróć do siebie i odzyskaj swoją duchową moc

Shamanicum - TATUAŻE


Dla mnie dobry szamański rytuał to mocna przestrzeń, w której ramach możemy przypomnieć sobie wszystko, co nas wpiera, gdzie możemy porzucić to, co nas ogranicza, gdzie możemy przywrócić równowagę między światłem i ciemnością wewnątrz nas i ujrzeć rzeczy takimi, jakimi są naprawdę. Możemy również unieść naszą świadomość ponad ograniczenia i iluzje umysłu i spojrzeć na życie z wyższej perspektywy. Wtedy ceremonia czy rytuał staje się miejscem uzdrawiania.

Warsztaty szamańskie to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala na poznanie tajemnic szamanizmu i nawiązanie kontaktu z duchami natury. To także szansa na wewnętrzną przemianę, odkrycie siebie oraz rozwiniecie swoich zdolności i intuicji.

Podczas warsztatów uczestnicy mają okazję poznać różnorodne techniki szamańskie, takie jak praktyką pracy z szamańskim bębnem, moc ceremonii i rytuałów, praktyki uzdrawiające, kontakt z duchami zwierząt i roślin, czy też podróże szamańskie po trzech światach. Wszystkie te metody pozwalają na głębokie zanurzenie się w świecie szamańskim i połączenie z siłami natury.

 RODZAJE WARSZTATÓW

Prowadzę warsztaty Medycyny Szamańskiego Bębna, Ściągania starej skóry, Celebracje Kobiecości, Kobiece Misteria, Ceremonie Szałasu Potu, ceremonie przejść pór roku, ceremonie wdzięczności – Despacho oraz Roczny Kurs Szamański.

Wszystkie te wydarzenia prowadzone są z ogromną troską o trzymanie przestrzeni, tak by procesy grupowe i indywidualnie mogły przebiegać bezpiecznie w atmosferze wzajemnego wsparcia, oparte o reguły i zasady kręgu.

Każdy, kto zdecyduje się na udział w warsztatach szamańskich, powinien przygotować się na intensywną pracę z samym sobą z grupą oraz z siłami natury. Ważne jest też, aby podejść do tego doświadczenia z otwartym umysłem i sercem oraz być gotowym na zmianę jaka może się wydarzyć dzięki Twojej pracy na warsztatach czy ceremoniach.

Pamiętaj, że są one głęboko transformującymi doświadczeniami, które mogą przynieść wiele korzyści, zarówno w sferze duchowej, emocjonalnej i fizycznej. To szansa na odkrycie swojego wewnętrznego ja, połączenia z duszą, oczyszczanie ciała z emocjonalnych złogów i blokad, oraz połączenie się z siłami natury.

 

Medycyna Bębna  24-26.11.23

Z wielką radością zapraszam na warsztaty Medycyny Szamańskiego Bębna level 1 dla początkujących!

Jeśli chcesz pogłębić swoją relację z bębnem, dowiedzieć jak skutecznie z nim pracować, diagnozować, skanować, usuwać negatywne myśli, emocje, blokady w ciele, to serdecznie zapraszam!

Przesilenie Zimowe  21.12.23

Obchody przesilenia zimowego, to wyjątkowa okazja do głębokiej transformacji cienia i przebudzenia ukrytych w ciemnością potencjałów.

Spotkamy się w duchu świętej przestrzeni kręgu, gdzie równość, szczerość, uważne słuchanie i bycie słyszanym stanowią fundament naszego doświadczenia.

Szamański Sylwester  30.01-01.01.

Wejście w Nowy Rok to wyjątkowe i przełomowe wydarzenie, które stanowi symboliczne rozstanie z minionym rokiem, podsumowuje to, co już za nami i otwiera przed nami nowe perspektywy i możliwości.

Podczas tego wyjątkowego spotkania wykorzystamy szamańskie techniki, aby jeszcze bardziej świadomie wejść w ten proces.

Roczny Kurs Szamański 2023/2024

W marcu tego roku ruszyła trzecia edycja rocznego kursu podstawowej wiedzy i praktyk szamańskich, poświęcona w dużej mierze pracy z bębnem – podstawowym narzędziem szamańskiego uzdrawiania.

Kurs jest podróżą przez wszystkie pory roku, kierunki i żywioły. Dzięki temu możemy głębiej wejść w cykl natury, zapoznać się z tymi jakościami, właściwościami, energią i odnowić swoją relację z Matką Ziemią.

Ceremonia Szałasu Potu

To ceremonia oczyszczenia i odrodzenia, powrotu do łona Matki Ziemi, połączenia z przodkami i poczucia wspólnoty. Podczas pobytu w szałasie oczyszczamy ciało fizyczne z toksyn, umysł z negatywnych myśli i schematów, a serce z doskwierających emocji i uczuć.

Serdecznie zapraszam na wspólną celebrację przesilenia letniego w szałasie potów!

MIEJSCE

Zwykle warsztaty, które prowadzę i organizuję odbywają się w malowniczych miejscach, w otoczeniu natury, co dodatkowo sprzyja procesowi odprężenia i zanurzenia się w szamanistycznym doświadczeniu.

Wiele z nich robię także w swojej pracowni artystycznej Portal Mocy w Makowie Podhalańskim.