MEDYCYNA BĘBNA

Bęben to podstawowe narzędzie szamańskiego uzdrawiania, służące do zmiany naszej świadomości i przenoszenia jej do światów duchowych. Sam dźwięk i wibracje bębna działają uzdrawiająco na nasze ciało i psychikę. Wprowadzają w trans i zmieniają nasze fale mózgowe.
Bęben to także wehikuł, zabierający w podróż do krain szamańskich nazywanych światem dolnym, górnym i środkowym. Drzewo Życia jest symboliczną osią łączącą te światy. To w tych przestrzeniach poznajemy swoje Zwierzęta Mocy, przodków i inne sprzyjające istoty świata duchowego, które stają się naszymi przewodnikami i nauczycielami. To tam odkrywamy zagubione części naszej duszy, dary duszy, nasz cel i przeznaczenie. Bęben otwiera nam także bramy do naszego własnego wnętrza, do komunikacji z samym sobą na najgłębszym poziomie. Oczyszcza, uzdrawia i harmonizuje. Mędrcy powiadają, że mądrość i odpowiedzi na wszystkie pytania mamy w sobie. Bęben pozwala je wydobyć.

WARSZTATY, 26-28 kwietnia, Portal Mocy, Maków Podhalański

MEDYCYNA BĘBNA dla początkujących. Będziemy pracować w przestrzeni kręgu, w grupie, indywidualnie i w parach. Na spotkaniu podzielę się technikami, które poznałam na przestrzeni swojej szamańskiej ścieżki i edukacji u swoich nauczycieli Walerego Topojewa oraz Evy Ruprechsberger. Bedzie więc wiele technik szamanizmu syberyjskiego i północo-amerykańskiego.

🔸 Zaczniemy od pracy z wibracją bębna i poruszania się po przestrzeni naszego, średniego świata.
Poznamy techniki skanowania bębnem, oczyszczania ciała z blokad i negatywnego myślenia, a także ciężkich niewyrażonych emocji, oraz równoważenia i harmonizowania energii w ciele. poruszania
Opowiem Wam także o tym jak przygotować siebie, bęben i przestrzeń szamańskiej ceremonii, tak by stała się miejscem zmiany i działania sił duchowych
Nie zabraknie także informacji o podstawowym BHP, testowaniu duchów i rozpoznawaniu przestrzeni trzech światów.
🔸 Nauczymy się czym jest wcielanie i ekstrakcja, stworzymy swoje miejsce startowe do szamańskich podróży czyli tzw. Miejsce Mocy, zaprosimy swoich przewodników i przodków, będziemy pracować z intencją, centrum kręgu i szamańską modlitwą.
🔸 Na zakończenie warsztatów zrobimy ceremonię „give away”, która polega na tym, że każda osoba losuje prezent, od kogoś z grupy. Prezentów nie kupujemy, robimy je własnoręcznie, lub dajemy to, co już mamy i chcemy puścić dalej, dzięki temu każdy przedmiot będzie miał już swoją historię. Kiedy masz swój dar, mówisz co to jest i odpowiada osoba, która to dała. To naprawdę świetna zabawa i miłe zakończenie całego procesu.
* W zależności od stopnia zaawansowania grupy program może ulec zmianie.

🔸 Co przywieźć?
– swój bęben
– kapcie lub ciepłe skarpety
– wygodne ubrania
– odpowiednie buty by wyjść na spacer w góry i karimata lub coś do siedzenia
– śpiwór, ręcznik
– wegetariańskie jedzenie na wspólny stół z którego razem gotujemy posiłki
– prezent na ceremonię give away

🔸Czas i miejsce:
Zaczynamy w piątek o 18:00 i kończymy w niedzielę ok. 15:00
Portal Mocy
ul Bema 8
Maków Podhalański
To miejsce zamieszkuje pies i kot.

🔸 Cena za warsztaty i noclegi 750zł
🔸 Zapisy na: izabela.oldak@gmail.com lub 791940466 Potwierdzeniem udziału w warsztatach jest wpłata zadatku w wysokości 200zł, na konto, które podam po wcześniejszym zgłoszeniu.
🔸 Spotkanie prowadzi Izabela Ewa Ołdak, artystka sztuk pięknych, malarka, tatuatorka, wizjonerka, kobieta mocy. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz Holenderskiego Instytutu Sztuki w Enschede w Holandii. Jej twórczość obejmuje symboliczno-magiczne obrazy, murale, projekty land-art oraz tatuaże tworzone w ramach szamańskiej ceremonii.
Od kilkunastu lat zajmuje się szamańskimi technikami uzdrawiania. Przechodząc wiele inicjacji, duchowych i mistycznych podróży, ceremonii i warsztatów.  Aktualnie jest uczennicą Evy Ruprechsberger i dr. Walerego Topojewa.
🔸 Warsztaty dobywają się w pracowni Portal Mocy w Makowie Podhalańskim. Można tutaj zatopić się w kolorach i pięknie wszechobecnej sztuki, zapachach świec i kadzideł oraz dźwiękach muzyki.
Portal Mocy jest przestrzenią otwartą na rozmaite wydarzenia kulturalne. Odbywają się tutaj spotkania w kręgu, wydarzenia muzyczne, warsztaty artystyczne oraz rozwoju duchowego.
Serdecznie zapraszam do poznania tego magicznego miejsca.

Basia:
"Po rytuale zniknęły mi żylaki na lewej nodze i prawej łydce. W pewnym momencie, gdy poczułam, że bierze mnie przeziębienie, pomyślałam: tu mi przejdzie. Nie minęły dwie godziny i zapomniałam o dreszczach i piekących policzkach. Warsztaty Medycyny Bębna to spotkanie z cudnymi ludźmi, to olbrzymia dawka wiedzy i umiejętności, to pielęgnowanie miłości i wspaniałych intencji dla siebie i całego Świata. I pyszne jedzenie, w obfitości. Bardzo dziękuję Iza."

Karol:
"Izo, bardzo dziękuję Ci za możliwość uczestnictwa w warsztatach z Medycyny Bębna. Była to dla mnie niepowtarzalna podróż (pomijam 500 km, które musiałem pokonać żeby znaleźć się w Makowie Podhalańskim). Niesamowita, pełna serca atmosfera, cudowni ludzie i wyjątkowa prowadząca sprawili, że weeknd zamienił się w magiczny. Bęben to potężne narzędzie, z którym warto się zaprzyjaźnić. Właściwie używany odwdzięcza się olbrzymią mocą. Dzięki Tobie poznałem jak korzystać z tej mocy, jak podróżować, jak pomagać sobie oraz innym wykorzystując wiedzę i doświadczenie, którym z nami się podzieliłaś. Jestem na początku drugi, której końca pewnie nie ma. Dzięki Tobie i prowadzonym przez Ciebie warsztatom droga ta stała się jeszcze ciekawsza. Mogę w nowy dla mnie sposób, kontaktować się z duszą i duszami ludzi, którzy potrzebują wsparcia, a dzięki temu leczyć ich i swoje ciało. Jestem przeogromnie wdzięczny. Z całego serca dziękuję."