Psychopompus

Metoda psychopompus to głęboko zakorzeniona praktyka szamańska, która ma wieloaspektowy cel. Przede wszystkim służy odprowadzeniu duszy zmarłej osoby do świata duchowego, aby znalazła spokój i harmonię w zaświatach.

To duchowy akt miłości, współczucia i troski, który pomaga duszy przejść na „inny świat” z godnością i wsparciem.

Obejmuje także aspekt udzielania duchowej pomocy osobie umierającej, pomagając jej przejść przez próg między życiem a śmiercią. Zaakceptowaniu nadchodzącej zmiany, radzeniu sobie z lękiem i niepewnością oraz otwarcie się na doświadczenie umierania jako przejścia do nowej rzeczywistości duchowej.

Na czym polega sesja?

Na początku potrzebujemy ustalić rodzaj pracy, czy jest to pomoc umierającemu, czy odprowadzenie duszy zmarłej osoby.

Warto dodać, że odprowadzanie dusz zmarłych, może być koniecznie także przy innych technikach jak np. Odzyskiwanie Duszy czy

Ekstrakcja. Zdarza się, że dusza zmarłej osoby jest w jej polu i czerpie jej energię.

Często takie dusze nie zdają sobie sprawy, że ich ciała już umarły, i tkwią w przestrzeni żywych. To trudne doświadczenie, zarówno dla zmarłych, jak i dla żyjących, gdyż takie dusze mogą wpływać na rzeczywistość ludzi. Dlatego praca psychopompus jest tak istotna.

Spotkanie trwa dwie godziny i kosztuje 350zł. Bardzo lubię spotkania na żywo w swojej pracowni artystycznej Portal Mocy w Makowie Podhalańskim. Jeśli jesteś z daleka istnieje także możliwość noclegu w pokoju gościnnym. Możemy także zrobić tą sesję on-line przez Messenger czy What’sup.