Odzyskiwanie Duszy

Z szamańskiego punktu widzenia jedną z przyczyn chorób jest utrata części duszy, która w wyniku przeżytych traum ulatuje w różne miejsca, by człowiek mógł przetrwać ogromny szok związany z dramatycznym wydarzeniem.

Traumą może być wypadek samochodowy, seksualne wykorzystywanie, operacja, przemoc, nadmierny stres, itp. Oderwana część naszej duszy wędruje po świecie dolnym, górnym lub zostaje w przeszłości w naszym, Średnim świecie. Człowiek z zagubioną częścią duszy traci swoją witalność i radość życia, a w konsekwencji zaczyna chorować, ponieważ nie jest w stanie żyć w pełnią swojego potencjału.

Symptomy

W książce pt. „Odzyskiwanie Duszy”, Sandra Ingerman wymieniła szereg symptomów, które mogą świadczyć o utracie duszy. Poniżej podaję listę z tej książki, którą gorąco polecam każdemu, kto chce zgłębić ten temat:

  • Trudność z utrzymaniem „obecności” w ciele.

  • Brak poczucia ciała lub uczucie bycia poza ciałem.

  • Wielo-osobowość, osobowość mnoga, osobowość naprzemienna.

  • Poczucie apatii, odrętwienia, przygnębienia, depresje.

  • Słaba odporność, chorowitość, długie okresy choroby w okresie dzieciństwa.

  • Luki w pamięci zwłaszcza po 5 roku życia, czy poczucie wymazania części swojego życia.

  • Poczucie wewnętrznej pustki.

  • Nałogi

  • Trudności z powrotem do życia po rozstaniu, rozwodzie, śmierci bliskiej osoby.

  •  Poczucie wewnętrznej pustki

 

Na czym polega sesja?

Metody Odzyskiwania Duszy (Soul Retrival) opracowaną przez Sandrę Ingerman, nauczyłam się od jej uczennicy Evy Ruprechtsberger, która jest moją mentorką na szamańskiej ścieżce.

Po wysłuchaniu Twojej historii i uzyskaniu zgody swoich przewodników duchowych oraz zgody Twojej duszy wyruszam w podróż przy bębnie by ją odnaleźć i sprowadzić z powrotem do ciała. Kiedy ją odnajduję wdmuchuję ją w serce i czubek głowy, zapieczętowując te miejsca grzechotką. W tym czasie można poczuć wyraźną zmianę energetyczną. Choć pełne zjednoczenie z tą częścią duszy następuje podczas integracji, którą zalecam po minimum 24 godzinach od sesji.  Wtedy rozpoczyna się praca klienta.

Sesja ze mną trwa ok 2 godziny i kosztuje 350zł. Bardzo lubię robić tą sesję na żywo w swojej pracowni artystycznej Portal Mocy w Makowie Podhalańskim. Jeśli jesteś z daleka istnieje także możliwość noclegu w pokoju gościnnym. Możemy także zrobić tą sesję on-line przez Messenger czy What’sup. 

WAŻNE -przed sesją proszę przeczytaj artykuł Technika Odzyskiwania Duszy.

Jeśli interesuje Cię takie spotkanie, to zapraszam do kontaktu.