Ekstrakcja

Metoda ekstrakcji jest stosowana w przypadku, gdy klient cierpi na blokady energetyczne, choroby lub negatywne energie, które przeszkadzają w pełnym wykorzystaniu jego potencjału i zdrowia.

Blokady te mogą być wynikiem różnych czynników, takich jak traumy emocjonalne, klątwy, długotrwały stres, depresja, uzależnienia czy niezdrowy styl życia.

Na czym polega sesja?

Metodę Ekstrakcji opracowaną przez Sandrę Ingerman, nauczyłam się od jej uczennicy Evy Ruprechtsberger, która jest moją mentorką na szamańskiej ścieżce, a także od syberyjskiego szamana dr. Walerego Topojewa.

Metoda ekstrakcji w szamanizmie odnosi się do procesu usuwania energii, energetycznych przedmiotów, myślokształtów, klątw, nawyków lub choroby z ciała pacjenta. Istnieją różne sposoby na przeprowadzenie tej procedury, w zależności od tradycji szamańskiej i kultury. Ja najczęściej używam bębna, orlego pióra, kryształowego noża, wody z solą i kadzideł i świecy.

Po wejściu w trans zarówno ja jak i klient wchodzimy w stan transu i korzystając z narzędzi takich jak bęben, śpiewy lub ruchy ciała, uaktywniamy swoją moc duchową i łączy się z duchami lub istotami niebiańskimi, koncentrujemy się na blokadzie wizualizujemy ją i usuwamy.

Jest to dla mnie najbardziej dynamiczny proces, w którym uwalnia się dużo energii, emocji, ruchów, dźwięków. Często po dokonaniu ekstrakcji następuje odzyskanie duszy lub odzyskanie duszy organu. Tak by przywrócić równowagę w organizmie.

 

Sesja ze mną trwa ok 2 godziny i kosztuje 350zł. Bardzo lubię robić tą sesję na żywo w swojej pracowni artystycznej Portal Mocy w Makowie Podhalańskim. Jeśli jesteś z daleka istnieje także możliwość noclegu w pokoju gościnnym. Możemy także zrobić tą sesję on-line przez Messenger czy What’sup. 

Jeśli interesuje Cię takie spotkanie, to zapraszam do kontaktu.