Medycyna Bębna

„Szamańskie bębny to mosty pomiędzy światami. Ich bicie otwiera drzwi do innych wymiarów i pozwala nam komunikować się z siłami kosmosu.” – Carlos Castaneda

Zapraszam Cię w podróż do magicznego świata, pełnego mistycznego piękna, którego bramy otwierają się poprzez rytmiczne, transowe brzmienie szamańskiego bębna.

Te sesje pomogą Ci odkryć wiele możliwości użycia tego  niezwykłego instrumentu dla swoich korzyści oraz niesienia pomocy innym.

Na czym polega sesja?

Podczas naszego indywidualnego spotkania podzielę się z Tobą swoją wiedzą  z zakresu medycyny szamańskiego bębna, którą zgłębiam od kilku lat. Technik, których uczę pochodzą z szamanizmu syberyjskiego, które poznałam od chakaskiego szamana Walerego Topojewa, a także technik Sandry Ingerman, których nauczyłam się od jej uczennicy Evy Ruprechtsberger.

Konkretny program dobieram zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami.

Spotkanie trwa dwie godziny i kosztuje 350zł. Bardzo lubię spotkania na żywo w swojej pracowni artystycznej Portal Mocy w Makowie Podhalańskim. Jeśli jesteś z daleka istnieje także możliwość noclegu w pokoju gościnnym. Możemy także zrobić tą sesję on-line przez Messenger czy What’sup. 

🔸 Organizuję również trzydniowe warsztaty Medycyny Bębna. Jeśli interesuje Cię praca w grupie to zapraszam tutaj.