Medycyna Kręgu

„Krąg kobiet to miejsce, w którym możemy zobaczyć siebie nawzajem w pełnym blasku naszej mocy i piękna, i wzmocnić naszą siłę, by przynieść pozytywne zmiany w świecie.”

~ Linda Kohanov

Od kilku lat zwołuje i zasiadam w kręgach, zwłaszcza w Kręgach Kobiet. Bardzo doceniam tą medycynę, która nieustannie pomaga mi uzdrawiać kobiece rany i doświadczać wzajemnego wsparcia, braku oceny i swobodnego wyrażania swoich emocji.

Z wielką radością nauczę Cię jak trzymać bezpieczną i pełną mocy przestrzeń dla kręgów i ceremonii.

 

Na czym polega sesja?

Podczas naszego spotkania podzielę się z Tobą swoją wiedzą jak trzymać przestrzeń kręgu, jakie są zasady i nauki kręgu, jakie są sytuacje, trudności i doświadczenia, które mogą się wydarzyć na takich spotkaniach. Jak otwierać i zamykać przestrzeń, przywoływać siedem świętych kierunków, żywioły i duchowych pomocników. Opowiem Ci także jakie są odpowiednie rekwizyty i pomocne przedmioty, oraz tematy rund kręgu. Udostępniam także szereg materiałów na ten temat, które do tej pory zebrałam.

Spotkanie trwa dwie godziny i kosztuje 350zł. Bardzo lubię spotkania na żywo w swojej pracowni artystycznej Portal Mocy w Makowie Podhalańskim. Jeśli jesteś z daleka istnieje także możliwość noclegu w pokoju gościnnym. Możemy także zrobić tą sesję on-line przez Messenger czy What’sup. 

🔸 Moje doświadczenie Medycyny Kręgu znajdziesz tutaj.

🔸 Jeśli chcesz bym poprowadziła krąg w Twojej przestrzeni, napisz.

🔸 Jeśli chcesz bym przekazała Ci nauki kręgu napisz.

🔸Jeśli również pragniesz być piastunką Kręgów, to zapraszam do kontaktu.