Zwierzęta Mocy

Rolą Zwierzęcia Mocy jest utrzymywanie zdrowia, zarówno fizycznego, emocjonalnego jak i psychicznego swojego towarzysza, oraz dawanie wskazówek i wsparcia.

Możemy wzywać swoje zwierzę w codziennym życiu, kiedy potrzebujemy dodatkowej energii, pomocy, kiedy mamy trudności lub jesteśmy w niebezpiecznej sytuacji.

Dla szamanów i praktyków szamanizmu Zwierzęta Mocy są ich przewodnikami po światach szamańskich oraz nieodzownymi towarzyszami ceremonii i rytuałów.

Na czym polega sesja?

By sprowadzić Zwierzę Mocy wykorzystuję metodę Michaela Harnera, przekazaną mi przez moją nauczycielkę Evę Ruprechtsberger. Proszę swojego przewodnika o pomoc i udaję się w podróż przy bębnie do Innego Świata, wyrażając intencję pozyskania Zwierzęcia Mocy dla tej konkretnej osoby. Po podróży mówię jakie to zwierzę i jeśli otrzymuję zgodę, to wdmuchuję tą istotę w serce i głowę klienta.

Kiedy już masz to zwierze, możesz się z nim połączyć przez Taniec Mocy po to, by zyskać jego umiejętności. Można także otaczać się jego wizerunkami zrobić sobie amulet z jego podobizną lub częścią ciała (pióro, futro, pazur, kieł, łuska itp.)

Pracuję ze Zwierzętami Mocy od 2012 roku. Przez ten czas udało mi się skrystalizować i usystematyzować zasady naszej komunikacji i obrzędów. Posiadanie swojego zwierzęcego opiekuna oznacza aktywne zaangażowanie. Przede wszystkim komunikację, stworzenie relacji, budowanie prawdziwej więzi. A jeśli posługa tego zwierzęcia została już zakończona, lub ono samo postanowiło od nas odejść i nie pojawia się w naszych podróżach, należy zrobić rytuał uwolnienia. Można np. wdmuchać ducha zwierzęcia w kamień i zakopać go do ziemi.

Jeśli pragniesz poznać swojego opiekuna i pracować z nim, możesz zgłosić się do mnie na sesję indywidualną, która trwa ok 2 godziny i kosztuje 350zł. Bardzo lubię robić tą sesję na żywo w swojej pracowni artystycznej Portal Mocy w Makowie Podhalańskim. Jeśli jesteś z daleka istnieje także możliwość noclegu w pokoju gościnnym. Możemy także zrobić tą sesję on-line przez Messenger czy What’sup. 

Jeśli interesuje Cię takie spotkanie, to zapraszam do kontaktu.

Więcej na temat Zwierząt Mocy napisałam na blogu.