WARSZTATY

Wróć do siebie i odzyskaj swoją duchową moc

Shamanicum - TATUAŻE

Warsztaty szamańskie to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala na poznanie tajemnic szamanizmu i nawiązanie kontaktu z duchami natury. To także szansa na wewnętrzną przemianę, odkrycie siebie oraz rozwiniecie swoich zdolności i intuicji.

Podczas warsztatów uczestnicy mają okazję poznać różnorodne techniki szamańskie, takie jak praktyką pracy z szamańskim bębnem, moc ceremonii i rytuałów, praktyki uzdrawiające, kontakt z duchami zwierząt i roślin, czy też podróże szamańskie po trzech światach. Wszystkie te metody pozwalają na głębokie zanurzenie się w świecie szamańskim i połączenie z siłami natury.

 RODZAJE WARSZTATÓW

Prowadzę warsztaty Medycyny Bębna, Ściągania starej skóry, Celebracje Kobiecości, Kobiece Misteria, Ceremonie Szałasu Potu, ceremonie przejść pór roku, ceremonie wdzięczności – Despacho oraz Roczny Kurs Szamański.

Wszystkie te wydarzenia prowadzone są z ogromną troską o trzymanie przestrzeni, tak by procesy grupowe i indywidualnie mogły przebiegać bezpiecznie w atmosferze wzajemnego wsparcia, oparte o reguły i zasady kręgu.

Każdy, kto zdecyduje się na udział w warsztatach szamańskich, powinien przygotować się na intensywną pracę z samym sobą z grupą oraz z siłami natury. Ważne jest też, aby podejść do tego doświadczenia z otwartym umysłem i sercem oraz być gotowym na zmianę jaka może się wydarzyć dzięki Twojej pracy na warsztatach czy ceremoniach.

Pamiętaj, że są one głęboko transformującymi doświadczeniami, które mogą przynieść wiele korzyści, zarówno w sferze duchowej, emocjonalnej i fizycznej. To szansa na odkrycie swojego wewnętrznego ja, połączenia z duszą, oczyszczanie ciała z emocjonalnych złogów i blokad, oraz połączenie się z siłami natury.

 

Medycyna Bębna  19-21.05.23

Z wielką radością zapraszam na warsztaty, podczas których będziemy mieli okazję poznać tajniki Medycyny Szamańskiego Bębna.

Bęben jest podstawowym narzędziem szamańskiego uzdrawiania, które umożliwia nam zmianę świadomości i przeniesienie jej do światów duchowych. Jeśli chcesz poznać dawne syberyjskie techniki i obudzić moc swojego bębna serdecznie zapraszam na te wyjątkowe warsztaty!

Ceremonia Szałasu Potu  21-22.06.23

To ceremonia oczyszczenia i odrodzenia, powrotu do łona Matki Ziemi, połączenia z przodkami i poczucia wspólnoty. Podczas pobytu w szałasie oczyszczamy ciało fizyczne z toksyn, umysł z negatywnych myśli i schematów, a serce z doskwierających emocji i uczuć.

Serdecznie zapraszam na wspólną celebrację przesilenia letniego w szałasie potów!

 

Roczny Kurs Szamański 2023/2024

W marcu tego roku ruszyła trzecia edycja rocznego kursu podstawowej wiedzy i praktyk szamańskich, poświęcona w dużej mierze pracy z bębnem, podstawowym narzędziem szamańskiego uzdrawiania.

Kurs jest podróżą przez wszystkie pory roku, kierunki i żywioły. Dzięki temu możemy głębiej wejść w cykl natury, zapoznać się z tymi jakościami, właściwościami, energią i odnowić swoją relację z Ziemią.

MIEJSCE

Zwykle warsztaty, które prowadzę i organizuję odbywają się w malowniczych miejscach, w otoczeniu natury, co dodatkowo sprzyja procesowi odprężenia i zanurzenia się w szamanistycznym doświadczeniu.

Wiele z nich robię także w swojej pracowni artystycznej Portal Mocy w Makowie Podhalańskim.