FORMY PŁATNOŚCI

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przedpłata na konto – płatność przelewem na konto bankowe Sprzedawcy przed wysyłką Produktu Fizycznego, przekazaniem dostępu do Produktu Cyfrowego lub przed wykonaniem Usługi. Wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego podany w niniejszym Regulaminie. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację Zamówienia.
  • Płatność elektroniczna – płatność natychmiastowa przelewem ze swojego konta bankowego lub płatność kartą kredytową. W Serwisie wykorzystujemy system płatności online, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Po wyborze tego sposobu płatności możesz też zapłacić kartą kredytową podając jej dane. Nie przechowujemy i nie mamy dostępu do podanych przez Ciebie danych związanych z kartą kredytową.