CZAS REALIZACJI

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu zamówienia rozpoczynam jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie prac.

W przypadku produktów cyfrowych są one dostarczane maksymalnie w ciągu 1 dnia roboczego po otrzymaniu wpłaty.

Dla produktów fizycznych czas realizacji zamówienia wynika z następującego wzoru:

termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Jeśli bardzo zależy Ci na czasie realizacji zamówienia, to skontaktuj się ze mną telefonicznie lub napisz o tym w uwagach do zamówienia. W niektórych przypadkach możliwe jest bowiem przyspieszenie terminu wysyłki lub czasu dostawy.

 

Dostępność produktów:

W opisie każdego produktu fizycznego znajdziesz status dostępności produktu. Jeśli produkt ma status dostępności „Dostępny”, to termin wysyłki wynosi maksymalnie 5 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia. W przypadku produktów, które mają status dostępności „Na zamówienie” o czasie realizacji zamówienia i terminie wysyłki poinformuję Cię po otrzymaniu zamówienia.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, to termin wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Mogę w tej sytuacji zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się ze mną lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Moment rozpoczęcia realizacji zamówienia zależy od wybranej przez Ciebie formy płatności:

  • Przedpłata na konto – zamówienie zaczynam realizować po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.
  • Płatność elektroniczna – zamówienie realizuję od momentu otrzymania potwierdzenia poprawności wykonania transakcji (w praktyce kilka minut po dokonaniu płatności).

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia w 1 lub maksymalnie 2 dni robocze od nadania. W praktyce paczka dotrze do Ciebie następnego dnia roboczego po jej nadaniu.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki priorytetowe w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych. Zdarzają się jednak opóźnienia, co powoduje, że przesyłka może dotrzeć w czasie od 2 do 7 dni od dnia nadania.